Biz Kimiz ?

 APEC Proje Eğitim Danışmanlık, her büyüklükteki özel sektör, kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşlarına farklı kaynaklardan hibeler sağlamak için projeler hazırlamakta, projeleri yürütmekte, insan kaynağı eğitim ihtiyacını belirlemekte, hedef kitleye yönelik eğitim programı tasarlamakta, tasarladığı eğitimleri uluslar arası kullanılan yöntem ve tekniklerle uzman bir kadro ile vermekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 Ekibimiz, 2000 yılından beri ulusal ve uluslar arası düzeyde binlerce kişiye bir çok farklı konuda eğitim vermiş, ulusal ve uluslar arası kaynaklı bir çok projeyi hazırlamış, yürütmüş, yüzlerce projeye danışmanlık yapmıştır.

 Farklı uzmanlık alanlarına yönelik ayrı departmanlardan oluşan bir şirket olarak;

WhatsApp Image 2020-01-15 at 12.07.54.jp

EĞİTİM

APEC ,

insan kaynağı eğitim ihtiyacını belirlemekte, hedef kitleye yönelik eğitim programı tasarlamakta, tasarladığı eğitimleri uluslar arası kullanılan yöntem ve tekniklerle uzman bir kadro ile vermekte

Image by Jo Szczepanska

PROJE

APEC Proje Eğitim Danışmanlık, her büyüklükteki özel sektör, kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşlarına farklı kaynaklardan hibeler sağlamak için projeler hazırlamakta, projeleri yürütmektedir.

proje-gelistirme-hizmeti-f1.jpg

DANIŞMANLIK /

SEMİNER

Hizmet talep eden kuruma ya da şirkete göre kendi iç işleyişi ve kurumsal hedefleri doğrultusunda özgün eğitim modülleri tasarlanarak hizmet içi eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

2000 yılından beri ulusal ve uluslararası düzeyde binlerce kişiye birçok farklı konuda eğitim verdik, ulusal ve uluslararası kaynaklı birçok proje hazırladık, yürüttük ve yüzlerce projeye de danışmanlık yaptık.

APEC - Ankara Ofisi

Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi 

( 2. Cadde )  51 / 11-A

Çankaya - Ankara

 

+90 (312) 310 08 35

info@apecdanismanlik.com.tr

APEC - İstanbul Ofisi

VARYAP - Meridian Grand Tower Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. No: 2

batı A Blok Kat : 5 Daire : 60

Ataşehir / İstanbul

+90 (216) 349 49 98

info@apecdanismanlik.com.tr

© 2016 by APEC .