EĞİTİM

Çağımızda sosyal, ekonomik ve teknolojik alanda gerçekleşen hızlı değişim iş hayatını da etkilemektedir. Mesleki bilgilerin bir kısmı zamanla geçerliliğini yitirirken diğer taraftan yeni bilgiler ortaya çıkmaktadır. Sektörde zirveyi hedefleyen kurum ve kuruluşların kendini yenilemesi ve geliştirmesi son derece elzemdir. Değişime ayak uyduramayan toplumların rekabet ortamında bulunabilmeleri neredeyse olanaksızdır ve bu sürece ayak uydurmanın yegane yolu eğitimdir.

 

Evrensel eğitim anlayışımız ve kanıta dayalı yöntemlerimizle, eğitim seminerleri, iş başında eğitim, kurumsal eğitim danışmanlığı, eğitim gereksinim analizleri, eğitim programı geliştirme, performans değerlendirme ve kariyer planlama hizmetleri yer vermekteyiz.

Eğitim planlamasına yönelik ihtiyaç analizlerimiz sonrasında eğitimin programı, içeriği ve süresi belirlenir. Ardından etkili ve kalıcı öğrenme teknikleriyle uzmanlarımız tarafından uygulanır. Temel prensibimiz eğitim içeriğimizin kurumun yapısına özgün ve ihtiyaçlarına odaklı olarak hazırlanmasıdır.

Kurumun eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinden, uzman kadromuzun personel ile buluşmasına kadar her basamakta çağın ihtiyaçlarına yönelik çözümler ortaya koymaktayız. Ortaya koyduğumuz çözümler sayesinde, kurumsal kapasitenin ve personel kapasitesinin artırılmasına olanak sağlamaktayız.

Referanslarımız

SAKARYA/SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Üniversite Öğrencilerine Temel Beceriler Eğitimi
AKSARAY/HİZMETİÇİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ
Temel Beceriler Eğitimi
YALOVA/HİZMETİÇİ EĞİTİM
Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi
İZMİT/TÜSSİDE
Liderlik Eğitimi
IMG_3353
21.YY Liderlik Becerileri Eğitimi
IMG_6507
21.YY Liderlik Becerileri Eğitimi
MERSİN/GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
21.YY Liderlik Becerileri
GANA
Güçlü Yarınlar İçin Anahtar Beceriler Eğitimi
İSPANYA/UCAM Üniversitesi
Üstün Yetenekli Çocukların Eğitiminde Sanal Gerçeklik Uygulamaları-
Show More

İletişim

+90 (312) 310 08 35

Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi 51 / 11-A

Çankaya - Ankara

info@apecdanismanlik.com.tr

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram