top of page

HİZMETLERİMİZ

APEC pekçok farklı alanda hizmet vermektedir. 

20141128_103037.jpg

Kurum ve kuruluşların hedefledikleri performansları ile mevcut durumlarını karşılaştıran ve potansiyelini belirleyen analiz çalışmalarını yürütmekteyiz.

Analiz Çalışmaları

IMG_6507.jpg

Kamu/Özel kurum ve kuruluşlara kendi iç işleyişi ve kurumsal hedefleri doğrultusunda özgün eğitim modülleri tasarlayarak hizmet içi eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Eğitim

IMG_5208.jpg

İş piyasasının ve eğitim kurumlarının öncelikli ihtiyaçları ve sektör komitelerinin önerileri dikkate alınarak belirlenen meslek kollarının başarı ile icra edilebilmesi için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından kabul edilen gerekli bilgi, beceri, tavır ve tutumların neler olduğunu gösteren asgari normların hazırlanması çalışmalarında aktif olarak yer alıyoruz.

Meslek Standartları

52.jpg

Yurtdışında çalışan Türklere, Türkçe C2 Dil Yeterliliği Sınavlarına yönelik eğitimler vererek sundukları hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Dil Yeterliliği

IMG_7745.jpg

Kendi çalışma alanlarımızdaki faaliyetlerimizi global ölçeğe taşıyoruz. Ülkemiz dışından pekçok resmi kurum, sivil toplum kuruluşu ve üniversite ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

Uluslararası Çalışmalar

video kamera konferans

Kurumsal ihtiyaçlara göre Eğitim Videoları, iç mekan ve dış mekan video ve fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. 

Medya

bottom of page