HİZMETLERİMİZ

APEC pekçok farklı alanda hizmet vermektedir. 

Kurum ve kuruluşların hedefledikleri performansları ile mevcut durumlarını karşılaştıran ve potansiyelini belirleyen analiz çalışmalarını yürütmekteyiz.

Analiz Çalışmaları

Kamu/Özel kurum ve kuruluşlara kendi iç işleyişi ve kurumsal hedefleri doğrultusunda özgün eğitim modülleri tasarlayarak hizmet içi eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Eğitim

İş piyasasının ve eğitim kurumlarının öncelikli ihtiyaçları ve sektör komitelerinin önerileri dikkate alınarak belirlenen meslek kollarının başarı ile icra edilebilmesi için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından kabul edilen gerekli bilgi, beceri, tavır ve tutumların neler olduğunu gösteren asgari normların hazırlanması çalışmalarında aktif olarak yer alıyoruz.

Meslek Standartları

Yurtdışında çalışan Türklere, Türkçe C2 Dil Yeterliliği Sınavlarına yönelik eğitimler vererek sundukları hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Dil Yeterliliği

Kendi çalışma alanlarımızdaki faaliyetlerimizi global ölçeğe taşıyoruz. Ülkemiz dışından pekçok resmi kurum, sivil toplum kuruluşu ve üniversite ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

Uluslararası Çalışmalar

İletişim

+90 (312) 310 08 35

Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi 51 / 11-A

Çankaya - Ankara

info@apecdanismanlik.com.tr

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram